Bilety lotnicze w Lufthansie

Maj 7 - 2015

Niemiecka linia lotnicza może poszczycić się wieloma latami sprawdzonej i dobrej działalności. Lufthansa lata po wszystkich kontynentach, a dzięki różnym usługom przyjmuje coraz większą ilość zadowolonych klientów. Obecnie możemy liczyć na obniżkę cen na bilety lotnicze na ponad 50 kierunków. Ceny rozpoczynają się od 1020 złotych. Bilety lotnicze będą sprzedawane przez dwa dni od 26 czerwca. Wyloty będą realizowane od października do marca. Lufthansa oferuje bilety lotnicze do Addis Abbeby, Bangkoku, Bogoty, Buenos Aires. Lufthansa oferuje także bilety lotnicze do Nowego Jorku. Za 1029 złotych możemy polecieć do Tunis. Warto zobaczyć także Osakę, San Francisko, Kapsztad i Dubaj. Jesień to bardzo dobry czas na realizację wycieczek, nie tylko po Europie. Podróżując o tej porze roku unikniemy tłumów w hotelach i portach lotniczych.

lufthansa

Tanie czy regularne linie lotnicze

Lufthansa należy do znanych przedstawicieli regularnych linii lotniczych. Na rynku lotniczym istnieje wiele lat, podczas których miała różne wzloty i upadki. Obecnie pozycja regularnych linii lotniczych staje się zagrożona przez tanie loty. W Europie jest największy wskaźnik korzystania z tanich linii lotniczych. Nic dziwnego przedstawiciele taniego latania oferują mnóstwo promocji, obniżek cen na bilety lotnicze, a także coraz bardziej dbają o klienta. Do tego ceny za przelot są naprawdę korzystne. Tanie linie tworzą coraz więcej baz na naszym kontynencie. W tej sytuacji muszą się odnaleźć regularne linie lotnicze. Lufthansa wpadła na pomysł walki z tanią konkurencją Między innymi chce na pokładach samolotu wyznaczyć miejsca, w których będzie można kupić bilety po niższych cenach. Dzięki temu wyznaczy strefę taką samą jak tanie linie lotnicze. Regularne loty szukają rozwiązań, gdyż trudno zabłysnąć jakąś interesującą promocją, podczas gdy wielu tanich przewoźników oferuje przeloty za kilka złotych. Pasażerowie rezygnują z wysokiej jakości usług na rzecz lotów za grosze. Dzięki konkurencyjności korzystają pasażerowie, którzy mogą wybierać wśród różnych przewoźników.

lufthansa

Kategorie: Bilety lotnicze, Linie Lotnicze
TAG: , , , ,

Nowe sezonowe kierunki niemieckich przewoźników

Mar 18 - 2013

LufthansaZbliżający się sezon letni u wielu europejskich linii lotniczych, zarówno tych regularnych, niskobudżetowych, jak i czarterowych, obfituje w nowe wakacyjne kierunki. Obsługujący polskie porty lotnicze niemiecki największy przewoźnik lotniczy Lufthansa jest jedną z linii, która również atrakcyjnie rozszerzy siatkę swoich połączeń. W obowiązującym od 31 marca do 26 października rozkładzie letnim, pasażerowie tych linii będą mogli na pokładzie samolotów Lufthansy podróżować do 218 miast w 82 krajach. Rok temu letni rozkład przewoźnika obejmował kierunki 216 miast w 83 krajach. Od lipca podróżując po Europie będziemy też mogli korzystać z koncepcji niemieckich tanich linii lotniczych Germanwings. Przewoźnik ten sukcesywnie przejmować będzie obsługiwane obecnie przez Lufthansę połączenia typu „point to point”.

Letni rozkład Lufthansy

Znalazło się w nim aż pięć cieszących się popularnością kierunków wakacyjnych. Mowa o hiszpańskich miastach: Mahon na Minorce, Jerez de la Frontera w Andaluzji, o brytyjskim Cardiff, szkockim Glasgow i bułgarskim kurorcie Warna. Niemieckie linie lotnicze uruchamiają też międzykontynentalne rejsy z Monachium do kanadyjskiego Vancouver. Mają być one uzupełnieniem istniejących już rejsów z frankfurckiego portu lotniczego. Na drugą co do wielkości wyspę Archipelagu Balearów Minorkę będzie można latać z Monachium, Dusseldorfu, Hamburga i Berlina. Do miasta Jerez de la Frontera na Costa de la Luz z Dusseldorfu i Frankfurtu. Do stolicy Walii Cardiff, nadającej się świetnie na wakacyjną bazę wypadową na wybrzeżu lub w walijskich górach polecimy Lufthansą z Dusseldorfu. Również z niego przewoźnik będzie odbywać rejsy do powszechnie znanego z artystycznego życia największego miasta Szkocji Glasgow. Trasę tę będzie odbywać przez okrągły rok. Także z Dusseldorfu dostaniemy się do Warny. Rozkład letni linii lotniczych Lufthansa oferuje 25 sezonowych połączeń, których w wakacyjnych miesiącach lipcu i sierpniu częstotliwość zwiększy się.

Germanwings rośnie w kierunki

Letni rozkład przewiduje przejęcie sześciu bezpośrednich kierunków Lufthansy przez tanie linie lotnicze Germanwings. Na początek przechwyci rejsy z Hamburga do stolicy Austrii – Wiednia, Perły Adriatyku – chorwackiego Dubrownika, francuskiego miasta na Lazurowym Wybrzeżu – Nicei, największego miasta Balearów i stolicy wyspy Majorka – Palma de Mallorca oraz niemieckiego miasta – Stuttgartu. Sukcesywnie od 1 lipca Germanwings przejmie kolejne połączenia od Lufthansy. Niskobudżetowy przewoźnik przechwyci od regularnego wszystkie jego europejskie trasy, wyłączając te do Frankfurtu i Monachium, a także zaoferuje na nie pasażerom po atrakcyjnych cenach tanie loty. Ci pasażerowie, co dokonali już rezerwacji biletów lotniczych na obsługujące do tej pory kierunki Lufthansy, automatycznie będą w systemie przeniesieni na obsługiwane przez Germanwings połączenia.

Kategorie: Linie Lotnicze
TAG: , ,

Podróże z Lufthansą

Mar 29 - 2011

LufthansaJedna z najwyżej ocenianych rejsowych linii lotniczych, niemiecka Lufthansa, należy do jednego z największych na świecie towarzystw lotniczych. Przewoźnik powstał w 1926 roku, jako Deutsche Luft Hansa Aktiengesellschaft. Luft w nazwie oznacza powietrze, a Hansa określa leżący nad Bałtykiem i Morzem Północnym związek kupiecki średniowiecznych miast europejskich. Siedziba linii mieści się w przepięknym mieście Kolonii, zaś jego główna baza przy międzynarodowym porcie lotniczym we Frankfurcie nad Menem.

Linie lotnicze Lufthansa były pierwszym w historii powietrznym przewoźnikiem, który zaczął latać samolotami Boeing 737. Dziś flota Lufthansy liczy ponad 300 maszyn i opiera się na Boeingach, Airbusach, Avro, Bombardierach i McDonell&Douglasach.

Lufthansa oferuje bogatą siatkę połączeń obsługującą pięć kontynentów i 75 krajów na całym świecie. W Polsce niemiecki przewoźnik obsługuje porty w Gdańsku, Warszawie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu i Rzeszowie. Możemy stąd polecieć do Frankfurtu, Monachium, Dusseldorfu, Berlina i Hamburga, miast, które warte są odwiedzenia.

Ważny dla Lufthansy położony po obu stronach Menu Frankfurt jest znanym centrum wystawienniczym i miastem zaliczanym do jednej z najważniejszych na świecie metropolii finansowych. Mimo, że jest to dość nowoczesne miasto z licznymi szklanymi drapaczami, odnajdziemy w nim wiele zabytkowych budowli, wśród nich urokliwe kamieniczki, świątynie, muzea i galerie sztuki. Frankfurt szczyci się największym w Niemczech portem lotniczym. Bilety lotnicze do Frankfurtu łatwo można zarezerwować i kupić przez Internet. Tak samo do każdego innego z wymienionych wyżej miast.

Pasażerowie linii lotniczych Lufthansa najwyżej sobie cenią u tego przewoźnika jego połączenia, cenę za bilet, punktualność, serwowane na pokładzie posiłki oraz obsługę. Niemiecki przewoźnik pasażerom posiadającym elektroniczne bilety lotnicze Lufthansy etix dał możliwość samodzielnego wyboru miejsca w samolocie. Przed wylotem można sobie wydrukować w domu kartę pokładową online, dzięki czemu wcześniej przystąpi się do odprawy i będzie miało większy wybór dostępnych w samolocie miejsc. Pasażerowie na pokładzie samolotów Lufthansy mają możliwość korzystania z Internetu.

Lufthansa jest znanym pasażerskim przewoźnikiem. Niewielu wie, że jest on o wiele większą firmą niż by się mogło wydawać. Prowadzi, bowiem bardzo szeroką działalność, w tym przewozy regionalne, przewozy transportowe, służby techniczne, jest dostawcą informatycznych rozwiązań dla lotnictwa, ma swoje biuro podróży, niemieckie tanie linie lotnicze i turecko – niemieckie linie, we Włoszech jest właścicielem lokalnych linii lotniczych. Lufthansa to również największy na świecie dostawca posiłków dla linii lotniczych, świadczy także usługi szkoleniowe dla załóg oraz oferuje lotnicze ubezpieczenia transportowe.

Linie lotnicze Lufthansa są liderem międzynarodowego porozumienia przewoźników Star Alliance.

Lufthansa

Kategorie: Podróże, Tanie Linie Lotnicze
TAG: , , , , , , , , , , , , , , ,

Z Lufthansą do Chin

Lut 25 - 2011

Krajobraz ChinJeśli jesteś pasjonatem starych cywilizacji, a także marzysz o dalekich podróżach, w najnowszej ofercie Lufthansa daje możliwość tanich lotów do Chin. Szczególnie powinni ucieszyć się z tej informacji mieszkańcy południa, gdyż najkorzystniejsza promocja obejmuje wyloty z Katowic. Bilety lotnicze z tego miasta do Nankin kosztują 1508 złotych. Nankin leży na wschodzie Chin nad rzeką Jangcy. To miejsce stanowi wielki ośrodek przemysłowy Chin. Szeroko rozwinięte są tu usługi włókiennicze, chemiczne, transportowe i elektrotechniczne. Oprócz tego Nankin to skupisko wielkich zabytków, które na pewno przyciągną rzesze turystów. Owe atrakcje to mury miejsce z bramami czy mauzoleum.

Krajobraz ChinMożna także zwiedzić nekropolie cesarskie, które są otoczone bramami z kamiennych figur zwierzą i chimer. Minusem oferty w Lufthansie są na pewno małe ilości promocyjnych biletów lotniczych, które są sprzedawane do 18 stycznia. Wylot do Nankin to okres od 1 stycznia 2011 do 31 marca 2011. Maksymalny czas przebywania tam to trzy miesiące. Pobyt minimalny to niedziela, lub sześć dni. Lufthansa uruchomiła także korzystne połączenia do Nowego Jorku za 1650 złotych, do Bostonu za 1650 złotych, do Pekinu za 1850 złotych, do Tokio za 2000 złotych. Lufthansa jeśli chodzi o polskie bazy lotnicze startuje z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Gdańska i Katowic.

Szczególnie oferta lotów do Ameryki jest wyjątkowo ciekawa. Zwykle linie lotnicze mimo obniżania kosztów biletów, nie dają zbyt niskich cen na loty na tamten kontynent. Mimo upustów cena biletów jest wciąż zbyt wysoka dla wielu polskich pasażerów. Szczególnie interesujący jest do Los Angeles za 2020 złotych. Oprócz tego Lufthansa podbija także Afrykę. Wyloty odbędą się w lipcu i do połowy sierpnia. Powroty w okolicach listopada. Zazwyczaj w Polsce nie ma ciekawych ofert na afrykańskie kraje. Lufthansa proponuje Addis Abeba za niecałe 1600 złotych, czy Chartum za około 2000 złotych. Jeśli wiec kogoś interesują odległe kraje, oraz odkrywanie tajników nieznanych lądów oferta Lufthansy na wiosnę jest naprawdę bardzo interesująca.

Kategorie: Podróże
TAG: , , , , , ,