Z Lufthansą do Chin

Lut 25 - 2011

Krajobraz ChinJeśli jesteś pasjonatem starych cywilizacji, a także marzysz o dalekich podróżach, w najnowszej ofercie Lufthansa daje możliwość tanich lotów do Chin. Szczególnie powinni ucieszyć się z tej informacji mieszkańcy południa, gdyż najkorzystniejsza promocja obejmuje wyloty z Katowic. Bilety lotnicze z tego miasta do Nankin kosztują 1508 złotych. Nankin leży na wschodzie Chin nad rzeką Jangcy. To miejsce stanowi wielki ośrodek przemysłowy Chin. Szeroko rozwinięte są tu usługi włókiennicze, chemiczne, transportowe i elektrotechniczne. Oprócz tego Nankin to skupisko wielkich zabytków, które na pewno przyciągną rzesze turystów. Owe atrakcje to mury miejsce z bramami czy mauzoleum.

Krajobraz ChinMożna także zwiedzić nekropolie cesarskie, które są otoczone bramami z kamiennych figur zwierzą i chimer. Minusem oferty w Lufthansie są na pewno małe ilości promocyjnych biletów lotniczych, które są sprzedawane do 18 stycznia. Wylot do Nankin to okres od 1 stycznia 2011 do 31 marca 2011. Maksymalny czas przebywania tam to trzy miesiące. Pobyt minimalny to niedziela, lub sześć dni. Lufthansa uruchomiła także korzystne połączenia do Nowego Jorku za 1650 złotych, do Bostonu za 1650 złotych, do Pekinu za 1850 złotych, do Tokio za 2000 złotych. Lufthansa jeśli chodzi o polskie bazy lotnicze startuje z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Gdańska i Katowic.

Szczególnie oferta lotów do Ameryki jest wyjątkowo ciekawa. Zwykle linie lotnicze mimo obniżania kosztów biletów, nie dają zbyt niskich cen na loty na tamten kontynent. Mimo upustów cena biletów jest wciąż zbyt wysoka dla wielu polskich pasażerów. Szczególnie interesujący jest do Los Angeles za 2020 złotych. Oprócz tego Lufthansa podbija także Afrykę. Wyloty odbędą się w lipcu i do połowy sierpnia. Powroty w okolicach listopada. Zazwyczaj w Polsce nie ma ciekawych ofert na afrykańskie kraje. Lufthansa proponuje Addis Abeba za niecałe 1600 złotych, czy Chartum za około 2000 złotych. Jeśli wiec kogoś interesują odległe kraje, oraz odkrywanie tajników nieznanych lądów oferta Lufthansy na wiosnę jest naprawdę bardzo interesująca.

Kategoria: Podróże
TAG: , , , , , ,

Leave a Reply